Polecamy

Jak dobrze wyposażyć salon fryzjerski i na co zwrócić uwagę?

Meble do salonu fryzjerskiego

Konsolety fryzjerskie - Ranking 2019

Salon fryzjerski to miejsce, w którym klient powinien czuć się komfortowo. Jednocześnie powinien mieć także możliwość ciągłego podziwiania kunsztu fryzjera. Ważnym jest więc wyposażenie salonu w konsole fryzjerskie, które są obowiązkowym elementem wnętrza zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym.

 

 

♦ Ranking Konsolet Fryzjerskich 2019 ♦

Top1


Ayala AMELIA
 

Konsoleta fryzjerska, dwustanowiskowa, lustro z podświetleniem - Elegancka i bardzo nowoczesna konsoleta, która zapewni klientom komfort i będzie źródłem wielu doznań estetycznych. AMELIA jest dwustanowiskową konsoletą z bocznymi szafkami i podświetlanym lustrem.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Top2


Ayala CARMEN

Wysokiej jakości konsoleta wykonana z najwyższej jakości tworzywa HIPS. Charakteryzuje się elegancją, stylem i funkcjonalnością. Dostępna w kolorze srebrnym i białym.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Top3


Ayala WEGA

Konsoleta WEGA jest montowana do ściany. Utrzymana w klasycznym i niezwykle gustownym stylu oferowana jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nie ma problemu z odpowiednim dopasowaniem jej do wnętrza salonu.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

4


Panda NOAH IV
 

W pełni profesjonalna konsoleta wykonana z najwyższej jakości tworzywa ABS. Cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na zarysowania. Sprawia wrażenie lekkiej, ale jest luksusowa i wyposażona w dodatki, które zapewnią klientom wygodę i komfort.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

5


Panda KUBIK
 

Salon fryzjerski ma zachwycać pięknym i zmysłowym wnętrzem. Dzięki konsolecie Panda KUBIK można to osiągnąć. Styl i klasyka to główne cechy tego produktu. Niezwykła elegancja jest zapewniona przez wysokiej jakości oświetlenie i podnózki.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

6


Ayala KING
 

Jeśli lubisz oryginalne produktu to jest to konsoleta idealnie dla Ciebie. Wykonana z wycinanej laserowo pleksi dostępna jest w kolorze czarnym lub przezroczystym. Idealny produkt do stworzenia niepowtarzalnego klimatu w salonie.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

7


Italpro 2
 

Wykonana z najlepszej płyty meblowej konsoleta prezentuje się niezwykle stylowo. Wyposażona w dodatkową półkę na przybory fryzjerskie.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

8


Panda Simple konsoleta dwustronna
 

Ta konsoleta pozwala na obsługę dwóch osób jednocześnie. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji poprawia ergonomię pracy.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

9


Gabbiano Q-126-1
 

Bardzo wytrzymała i atrakcyjna konsoleta. Pozwoli na długotrwałe użytkowanie. Jednocześnie jest niezwykle prosta, a zarazem szykowna.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

10


Panda OPIUM
 

Piękny, zachwycający wygladem mebel. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Zobacz

Akcesoria fryzjerskie - ranking 2019

Wyposażenie salonu fryzjerskiego to podstawa. Zadanie to nie kończy się jednak na...

Fotele barberskie - przystosowane do pielęgnacji...

Niedawno, bardzo popularny stał się styl "na drwala", czyli dobrze zbudowany mężczyzna z...

Nowoczesny salon fryzjerski

Każdy urządza swoje mieszkanie lub biuro według indywidualnych upodobań. Jest to niezwykle...