Polecamy

NAJLEPSZE STYLE ZAROSTU DLA TWOJEGO KSZTAŁTU TWARZY

6 powodów, dla których balaż jest najlepszą techniką koloryzacji...

Akcesoria fryzjerskie

Suszarki do włosów - Ranking

Urządzenia oraz akcesoria do pielęgnacji włosów są sprzętem, który użytkowany jest przez kobiety niemal codziennie. To dzięki nim włosy wyglądają zawsze świeżo i nienagannie. Ranking suszarek do włosów zwraca uwagę na funkcjonalność sprzętu, jego moc oraz poręczność. Jak dobrać właściwą suszarkę?

Ranking suszarek przedstawia pięć propozycji znajdujących się w czołówce elektronicznego sprzętu. Dobrej jakości suszarka nie niszczy naturalnej struktury włosa, lecz pozwala zachować go w dobrym stanie. Największe znaczenie w wyborze suszarki ma jej wielkość, moc, dodatkowe funkcje oraz końcówki, które bardzo często są dołączone do zestawu startowego. W przypadku każdej suszarki jakość jej działania zależy od rodzaju silnika, grzałek oraz możliwości regulacji temperatury. 

1. Suszarka Ręczna Ultra Light - niezwykle poręczna, a przy tym wysokojakościowa suszarka do włosów, która nie wysusza, a odżywia włosy. Jej moc przewyższa standardem pozostałe modele suszarek marki Ceriotti. Wbudowana najnowsza technologia sprawia, że suszarka jest kompaktowa a przy tym niezwykle lekka. Wyposażona została w 2 prędkości i 4 poziomy temperatury oraz przycisk ochładzania. Ponadprzeciętny sprzęt, który wyróżnia się siłą oraz świetnymi parametrami. Suszarka posiada nowe dysze A6 o 6 cm szerokości i E7 o 7 cm szerokości. 

2. Suszarka Ręczna Butterfly - jeden z lepszych modeli suszarek ręcznych marki Ceriotti. Niezwykle lekka i poręczna suszarka, która sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach. Wyposażona została w najnowocześniejszy silnik typu AC PROFI, który zapewnia profesjonalne użytkowanie sprzętu. Suszarka posiada 2 zakresy nawiewu oraz 2 zakresy regulacji temperatury. Świetnie sprawdzi się zarówno do włosów krótszych jak i diużyszch. Jej funkcjonalność chroni włosy przed przesuszeniem oraz zniszczeniem. Po wysuszeniu pozostają one miękkie i gładkie. 

3. Suszarka Ręczna Go Up - suszarka włoskiej firmy fryzjerskiej, która skupia się na produkcji sprzętu fryzjerskiego oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów niezwykle ważnych w tym fachu. Profesjonalna suszarka model Go Up posiada wbudowany silnik najnowszej generacji, który sprawia, ze suszenie włosów jest szybkie i bezpieczne. Sprzęt posiada 2 zakresy regulacji temperatury, co pozwala na ustawienie 4 zakresów temperatury. Żywotność działania tej suszarki to 2000 godzin. Posiada zimny nawiew, który jest dużo zdrowszy dla struktury włosa niż gorący podmuch powietrza. Suszarka posiada moc od 2100 do 2500W oraz przewód zasilający o długości 3 m. 

4. Suszarka Ręczna Zero - wygodna suszarka ręczna, firmy Ceriotti, która posiada wiele funkcjonalności oraz regulacje temperatury powietrza. Takie ułatwienie jest z pewnością korzystne dla włosów, gdyż nie pozostają one obciążone i nie niszczy się ich naturalnej struktury. Sprzęt został wyposażony w 2 zakresy regulacji temperatury, co przekłada się na 4 stopnie rodzajów temperatury. Dodatkowo suszarka posiada 2 zakresy nawiewu oraz wyjmowany tylny filtr ze stali nierdzewnej. Jej moc to 2500W, a zużycie to 1250W. Suszarka jest bardzo lekka, ponieważ waży ok. 0,46 kg. Jest to zatem wygodny sprzęt, który umożliwia pielęgnację oraz stylizację włosów na najwyższym poziomie.

5. BaByliss Pro Caruso BAB6510IE - profesjonalna suszarka, która została wyprodukowana we Włoszech. Powstała w oparciu o najnowsze, innowacyjne technologie, które sprawiają, że suszenie włosów umożliwia osiągnięcie maksymalnego zadowolenia. Przednia siatka suszarki została wyposażona w specjalną powłokę ceramiczną, która pozwala na równomierne rozprowadzenie temperatury w trakcie jej użytkowania. Co więcej, suszarka została wyposażona w dodatkowy generator jonów ujemnych, dzięki któremu włosy są chronione przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Wytwarzane jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie, co skutkuje usunięciem całej elektryczności statycznej fryzury. Jonizacja pozwala na zamknięcie łusek. W efekcie włosy stają się miękkie i bardziej elastyczne. Wdrożona technologia nowoczesnej jonizacji wzmacnia działanie środków pielęgnacyjnych.

Zobacz

Myślisz o krótkiej fryzurze?

Wielu fryzjerów obetnie krótkie włosy, ale czy mają do tego pasję? Uwielbiam je! Lubię...

21 najlepszych wskazówek dotyczących...

Nie ma znaczenia, czy masz włosy kręcone, cienkie, przetłuszczające się, suche, czy też inne...

Nie panikuj, w ten sposób dbasz o spalone włosy

Przygotowując się do nocy na mieście, zakręcasz lokówką przez włosy i pozwalasz jej...