Polecamy

NAJLEPSZE STYLE ZAROSTU DLA TWOJEGO KSZTAŁTU TWARZY

Nazwy popularnych urządzeń i maszyn gimnastycznych

Akcesoria fryzjerskie

Hokery fryzjerskie – czyli podstawowe meble w Twoim salonie

Chyba każdy stylista prowadzący swój salon fryzjerski, chce, aby jego zakład wyróżniał się wysoką jakością oferowanych usług oraz eleganckim i efektownym wnętrzem. Celem jest zapewnienie wszystkim klientom jak najwyższego poziomu komfortu i wygody podczas wizyty w salonie fryzjerskim. Dlatego dużą wagę przykłada się do wystroju i wyposażenia danego lokalu. Warto stawiać na wysokiej klasy meble fryzjerskie, gdyż tylko te solidnie wykonane są wygodne dla klientów zakładu fryzjerskiego. Przy okazji jednak nie można zapomnieć o komforcie i wygodzie samego personelu, czyli stylistów, którzy pracują w salonie. To bardzo ważne, gdyż wygodna praca w dużej mierze jest decydująca jeśli mowa o jakości oferowanych w danym salonie usług. Szczególnie warte uwagi są nowoczesne hokery fryzjerskie, które muszą znaleźć się w każdym profesjonalnym salonie. Stanowią one podstawę komfortowej, wygodnej pracy.

Hokery fryzjerskie najwyższej jakości

Decydując się na zakup hokera fryzjerskiego, warto pamiętać o tym, aby był to mebel renomowanej firmy, tak zawsze jak wszystkie inne elementy w salonie. Tylko taki hoker będzie trwały i wygodny zarazem. Bardzo duże znaczenie w tym przypadku ma specjalnie profilowane  siedzisko i solidna podstawa z gumowymi kółkami. Przykładem są produkty Fox Hoker Rodeo II. Posiadają one wygodne siedzisko i aluminiową podstawę z wykonanymi z gumy kółkami. Jednocześnie model ten charakteryzuje się prostą formą, a więc doskonale pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Równie godny polecenia jest hoker Panda TF Chin II, który wyróżnia się przede wszystkim niezwykle nowoczesnym designem. Hoker ten dostępny jest w sprzedaży w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Ma także różne podstawy.

 

hoker Ayala S5
Źródło zdjęcia: https://ayala.com.pl/produkty/taborety-fryzjerskie/

W wielu wersjach kolorystycznych dostać można też hoker Ayala S5. Posiada on nisko zamontowany amortyzator. Przy okazji cechuje się klasyczną formą. Jego siedzisko pokryte jest ekologicznym skajem.  Innym hokerem o nietypowym kształcie jest model FOX Texas z regulowaną wysokością. W tym przypadku na szczególną uwagę zasługują profilowane kółka, odpowiedzialne za płynność ruchu w każdym kierunku. Hoker ten sprzedawany jest w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - czarnym i szarym. 

Zadbaj o siebie!

Podczas urządzania salonu fryzjerskiego warto myśleć nie tylko o wygodzie klientów, ale i samego personelu. Przecież to wygodna praca w komfortowych warunkach jest gwarancją tego, że usługi będą wykonywane na najwyższym poziomie. Warto stawiać przede wszystkim na hokery renomowanych firm.

Zobacz

Inwentaryzacja online: wyjdź naprzeciw trendowi...

Strona główna Blog AgendaPro Inwentaryzacja...

Wszystko o sprzęcie, którego potrzebuje Twój...

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka Wszystko...

Jak zarządzać finansami firmy w czasach kryzysu?

Strona główna Blog AgendaPro Jak zarządzać...