Polecamy

Pracuj mądrzej, nie ciężej

10 wskazówek, jak przygotować salon na poświąteczne spowolnienie...

Akcesoria fryzjerskie

Korzyści z płatności online za pomocą oprogramowania dla salonów fryzjerskich

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Salony fryzjerskie
  3. Korzyści z płatności online za pomocą oprogramowania ...

Technologia może w znacznym stopniu pomóc nam w usprawnieniu zarządzania naszą działalnością i świadczonych przez nas usług.

Jest już faktem, że Płatności internetowe zyskują coraz większą popularność niż płatności gotówkowe. W tym kontekście zapraszamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z płatności online za pośrednictwem oprogramowania dla salonów fryzjerskich:

Unikanie posługiwania się gotówką

Wiesz, jakie ryzyko wiąże się z posługiwaniem się gotówką w salonie. Otrzymując płatności online, masz znacznie bezpieczniejszy sposób na otrzymanie pieniędzy. Jest to korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów.

Bezpieczne spotkania

Dokonując płatności w momencie ustalania terminu wizyty za pomocą oprogramowania dla barber shopów, klienci będą czuli się znacznie bardziej zaangażowani w usługę, co znacznie zmniejszy odsetek odwoływanych wizyt. Wpłynie to bezpośrednio na rentowność Twojej firmy.

Kontrola płatności w czasie rzeczywistym

Dokładnie wiesz, jakie transakcje zostały dokonane, gdzie chcesz i kiedy chcesz. W ten sposób zawsze wiesz, jak funkcjonuje Twoja firma, dzięki czemu w razie potrzeby możesz w porę podjąć odpowiednie działania.

A to jeszcze nie wszystko! Kontrolując płatności za pomocą tej technologii, można również efektywnie zarządzać wypłatami dla pracowników.

Lojalność klientów

Korzystając z oprogramowania dla barber shopów, można uzyskać informacje o klientach, w tym o tym, jak często każdy z nich potrzebuje usług. Znajomość tych informacji pozwoli Ci nagradzać ich zniżkami i spersonalizowanymi promocjami, które oczywiście mogą być stosowane automatycznie za pomocą tego samego oprogramowania podczas dokonywania płatności online.

To, wraz z wygodą, bezpieczeństwem i dostępnością 24/7 oferowaną przez platformę, zostanie docenione przez klientów, co przyczyni się do ich lojalności.

Coraz więcej salonów fryzjerskich wdraża oprogramowanie Nie zostawaj w tyle za konkurencją!

Zobacz

Jak system CRM może usprawnić zarządzanie...

Strona główna Blog AgendaPro Uroda Jak system...

Wszystko o przedłużaniu rzęs arkusz kliniczny

Strona główna Blog AgendaPro Beauty Wszystko o...

5 kampanii e-mail marketingowych, które warto...

Strona główna Blog AgendaPro Beauty 5 kampanii...