Polecamy

Narzędzia do tatuażu: czym są, gdzie można je dostać i jak je...

Korzyści z płatności online za pomocą oprogramowania dla salonów...

Akcesoria fryzjerskie

Myjnia fryzjerska z masażem – luksus na który możesz sobie pozwolić

Prowadzenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego sprawia, że cała uwaga powinna skupiać się właśnie na nim, aby salon spełniał wszystkie warunki estetyczne i wyglądał na profesjonalny. To bardzo ważne dla klientów, którzy cenią nie tylko profesjonalne usługi, ale również przyjazną, niemal rodzinną atmosferę, która jest pierwszym czynnikiem sprawiającym, ze chcą wrócić. Należy wiedzieć, że przyjazna atmosfera to nie tylko kultura i miłe zachowanie, ale również odpowiednie wyposażenie salonu. Jednym z najważniejszych mebli w salonie fryzjerskim jest oczywiście myjnia fryzjerska, bez której salon nie mógłby funkcjonować. W tym artykule poruszany będzie temat profesjonalnych myjni z funkcją masażu, dzięki której salon stanie się profesjonalny i luksusowy. Wprowadzą one klientów w stan głębokiego relaksu. 

Myjnia Ayala Obsession – luksu, który zostanie doceniony przez Twoich klientów

myjania fryzjerska Ayala

Zdjęcie pochodzi ze strony: https://ayala.com.pl/product/myjnie-fryzjerskie/myjnia-fryzjerska-obsession/

Biorąc pod uwagę profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego, a przede wszystkim biorąc pod uwagę myjnie, należy wspomnieć o firmie Ayala, która wprowadziła na rynek fotel Ayala Obssesion. Firma ta spełnia oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów tworząc meble luksusowe i komfortowe. Wybór ten marki sprawi, że klienci będą powracali do salonu z przyjemnością. Dodatkowo we wnętrzu będzie elegancko i nowocześnie. 

Myjnia Palladium Fly i jej masaż wibracyjny

Przyjrzyjmy się myjni Palladium Fly wyposażonej w funkcję masażu wibracyjnego. Ma ona aż 10 programów relaksujących, dlatego to świetny wybór do każdego salonu. Masaż steruje się za pomocą pilota.

Myjnia Panda Icon – łącznik ze światem designu

Ta myjnia została wyposażona w innowacyjny masażer pleców. To sprawia, że świetnie rozluźnia ona mięśnie po całym dniu pracy. Tak więc wizyta po pracy w salonie fryzjerskim stanie się ogromną przyjemnością dla wszystkich klientów! Myjnia ta wyposażona jest też  funkcję automatycznej regulacji podstawy oraz regulowany podnóżek za pomocą pilota. Cechuje się również niepowtarzalnym designem, dlatego doda salonowi uroku i nowoczesności.

Luksus, który warunkuje sukces

Prowadząc salon fryzjerski, należy pamiętać, aby sprawiać, żeby klienci czuli się wyjątkowo. Warto inwestować w profesjonalne myjnie, które dodają salonowi uroku, a klientom komfortu, przez co będą oni wracać do salonu z radością i ogromną przyjemnością. To wręcz inwestycja w renomę salonu. Inwestycja ta z pewnością szybko się zwróci, ponieważ klienci będą odwiedzali salon częściej i w większych ilościach. To również świetna wizytówka danego salonu!

Zobacz

Inwentaryzacja online: wyjdź naprzeciw trendowi...

Strona główna Blog AgendaPro Inwentaryzacja...

Wszystko o sprzęcie, którego potrzebuje Twój...

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka Wszystko...

Jak zarządzać finansami firmy w czasach kryzysu?

Strona główna Blog AgendaPro Jak zarządzać...