Polecamy

Klienci i dostawcy

Pracuj mądrzej, nie ciężej

Akcesoria fryzjerskie

Olejeki do włosów - charakterystyka i rodzaje

Nakładanie olejku na włosy bez ich mycia zapewni dobre odżywienie i zapobiegnie wypadaniu włosów. Jest to również dobre dla osób, które przedwcześnie sikają. Nie ma jednak wszystkich korzyści. Olejek nie natłuszcza włosów, więc każdy może go stosować. Zaproponujemy, jaki rodzaj olejku należy wybrać.

OLEJ JOJOBA

Jest to olejek pełen witamin, w tym A, E i D, które wzmacniają włosy. Zalecany jest dla osób, które mają włosy mniej podatne na uszkodzenia. Olejek sprawia, że włosy rosną silnie i zdrowo. Regularne stosowanie olejku pomaga chronić włosy.

OLEJ KOKOSOWY

To łatwy produkt, który można kupić w każdej aptece. Szlachetne właściwości tego olejku sprawiają, że jest on ceniony przez fryzjerów, którzy decydują się na stosowanie kosmetyków z jego dodatkami. Posiada dużą ilość witaminy E, która sprawia, że włosy są lśniące i gładkie. Jest również bogaty w związki antybakteryjne, które chronią przed infekcjami i usuwają łupież.

OLEJ ARGANOWY

Jest to olejek, który pochodzi z kontynentu afrykańskiego i ma wiele zalet, które sprawiają, że jest odpowiedni dla naszych włosów. Jest on pełen kwasów omega i witamin, które regenerują włosy. Zawarte w olejku antyoksydanty chronią włosy przed uszkodzeniami.

OLEJ OLIWKOWY

Oliwa z oliwek jest przeznaczona do pielęgnacji skóry głowy. Wcieranie jej w skórę może wzmocnić włosy i usunąć problem z łupieżem. Masaż głowy z dodatkiem oliwy z oliwek poprawia krążenie i zwalcza infekcje.

OLEJ Z DRZEWA HERBACIANEGO

Jest to olejek antybakteryjny, który z powodzeniem zwalczy wszystkie infekcje grzybicze i bakteryjne na skórze. Olejek z drzewa herbacianego jest również dobrym dodatkiem przy próbie usunięcia łupieżu lub zapobieganiu tłustym włosom. Można go dodać do szamponu lub bezpośrednio nałożyć na włosy. Dzięki niemu włosy będą świeże przez długi czas.

OLEJ INDYJSKI

To dobrodziejstwo dla siwych włosów. Przy regularnym stosowaniu może przywrócić kolor włosów. Jest to nie tylko wspaniała odżywka, ale także środek, który wzmocni włosy i sprawi, że staną się one silniejsze i będą wyglądać zdrowiej. Dlatego też, naprawdę warto zdecydować się na wsparcie swoich włosów w ten sposób.

 

Zobacz

Inwentaryzacja online: wyjdź naprzeciw trendowi...

Strona główna Blog AgendaPro Inwentaryzacja...

Wszystko o sprzęcie, którego potrzebuje Twój...

Strona główna Blog AgendaPro Estetyka Wszystko...

Jak zarządzać finansami firmy w czasach kryzysu?

Strona główna Blog AgendaPro Jak zarządzać...