Polecamy

Suszarki do włosów - Ranking

Siedem punktów korekty koloru włosów

Konsolety fryzjerskie - Ranking 2019

Salon fryzjerski to miejsce, w którym klient powinien czuć się komfortowo. Jednocześnie powinien mieć także możliwość ciągłego podziwiania kunsztu fryzjera. Ważnym jest więc wyposażenie salonu w konsole fryzjerskie, które są obowiązkowym elementem wnętrza zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym.

 

 

♦ Ranking Konsolet Fryzjerskich 2019 ♦

Top1


Ayala AMELIA
 

Konsoleta fryzjerska, dwustanowiskowa, lustro z podświetleniem - Elegancka i bardzo nowoczesna konsoleta, która zapewni klientom komfort i będzie źródłem wielu doznań estetycznych. AMELIA jest dwustanowiskową konsoletą z bocznymi szafkami i podświetlanym lustrem.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Top2


Ayala CARMEN

Wysokiej jakości konsoleta wykonana z najwyższej jakości tworzywa HIPS. Charakteryzuje się elegancją, stylem i funkcjonalnością. Dostępna w kolorze srebrnym i białym.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Top3


Ayala WEGA

Konsoleta WEGA jest montowana do ściany. Utrzymana w klasycznym i niezwykle gustownym stylu oferowana jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nie ma problemu z odpowiednim dopasowaniem jej do wnętrza salonu.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

4


Panda NOAH IV
 

W pełni profesjonalna konsoleta wykonana z najwyższej jakości tworzywa ABS. Cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na zarysowania. Sprawia wrażenie lekkiej, ale jest luksusowa i wyposażona w dodatki, które zapewnią klientom wygodę i komfort.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

5


Panda KUBIK
 

Salon fryzjerski ma zachwycać pięknym i zmysłowym wnętrzem. Dzięki konsolecie Panda KUBIK można to osiągnąć. Styl i klasyka to główne cechy tego produktu. Niezwykła elegancja jest zapewniona przez wysokiej jakości oświetlenie i podnózki.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

6


Ayala KING
 

Jeśli lubisz oryginalne produktu to jest to konsoleta idealnie dla Ciebie. Wykonana z wycinanej laserowo pleksi dostępna jest w kolorze czarnym lub przezroczystym. Idealny produkt do stworzenia niepowtarzalnego klimatu w salonie.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

7


Italpro 2
 

Wykonana z najlepszej płyty meblowej konsoleta prezentuje się niezwykle stylowo. Wyposażona w dodatkową półkę na przybory fryzjerskie.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

8


Panda Simple konsoleta dwustronna
 

Ta konsoleta pozwala na obsługę dwóch osób jednocześnie. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji poprawia ergonomię pracy.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

9


Gabbiano Q-126-1
 

Bardzo wytrzymała i atrakcyjna konsoleta. Pozwoli na długotrwałe użytkowanie. Jednocześnie jest niezwykle prosta, a zarazem szykowna.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

10


Panda OPIUM
 

Piękny, zachwycający wygladem mebel. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Produkt dostępny w: PRZECHODZĘ

Zobacz

Keratynowe zabiegi wygładzające włosy: 5...

W Delilah Hair Studio, naszym małym salonie fryzjerskim przy Lygon Street w Brunswick East...

2 najlepsze rzeczy, które możesz zrobić dla...

Zrób szybkie wyszukiwanie w Google na temat pielęgnacji włosów kręconych te dni i internet...

Meble do salonu fryzjerskiego

Jeżeli Twój zakład fryzjerski ma sprawiać profesjonalne wrażenie, powinieneś pomyśleć o...