Polecamy

3 pomysły na wizytówki z gwoździami, które dodadzą Twojej firmie...

Poczekalnia w salonie fryzjerskim – miejsce relaksu Twoich klientów

Tipy

2 najlepsze rzeczy, które możesz zrobić dla swoich kręconych włosów

Zrób szybkie wyszukiwanie w Google na temat pielęgnacji włosów kręconych te dni i internet będzie rzucać całą masę skomplikowanych rzeczy swoją drogę. Od sposobów na (niewygodny) sen i utrzymanie swojego kręconego stylu na miejscu, aż po "specjalne" i drogie produkty, które w rzeczywistości robią bardzo niewiele... Nic dziwnego, że czujesz się przytłoczona i zdezorientowana!

Poddaj się zabiegowi Blondpro!

Czy słyszałaś o produktach budujących wiązania dwusiarczkowe (jak Blondpro lub Olaplex)? Zostały one pierwotnie zaprojektowane dla włosów blond, rozjaśnianych. Zapobiegają one łamaniu się włosów rozjaśnianych podczas i po procesie rozjaśniania poprzez wzmocnienie i zwielokrotnienie wiązań dwusiarczkowych w trzonie włosa.

Zgadnij co? Włosy kręcone również polegają na wiązaniach disiarczkowych!

Wiązania dwusiarczkowe to łańcuchowa struktura wewnątrz trzonu włosa, która pomaga lokom tworzyć swój wzór. Jeśli te wiązania są osłabione lub uszkodzone, Twoje kręcone włosy będą wiotkie i opadające.

Blondpro naprawia i wzmacnia te wiązania, dzięki czemu Twoje kręcone włosy odzyskają sprężystość!

Powodem, dla którego Blondpro jest o wiele lepszy od innych produktów budujących wiązania dwusiarczkowe jest jego specjalna formuła. Zdecydowanie zmniejsza puszenie się włosów, poprawia kondycję i szorstkość loków. Wszystko to dzieje się bez obciążania włosów kręconych i zachowuje ich naturalną objętość.

Rezultaty, które uzyskujemy w salonie są NIEZWYKŁE!

Strzyżenie na sucho

W moim 20+ lat fryzjerstwa i eksperymentowania z różnymi technikami cięcia włosów kręconych, suche cię cie włosów kręconych było zdecydowanie najlepszą rzeczą, jaką odkryłem.

Jak sama nazwa wskazuje, suche cięcie polega na cięciu włosów, gdy są one w swojej naturalnej formie: suche. Cięcie włosów na mokro stwarza poważne problemy dla włosów kręconych, głównie ścinając zbyt wiele włosów off! Ponadto, podcinanie włosów kręconych na mokro to cięcie na ślepo, ponieważ nie wiemy, jak włosy będą się układać po wyschnięciu.

Strzyżenie włosów kręconych w ich naturalnym, suchym stanie jest najlepszym sposobem:

  • zobaczyć swój indywidualny wzór loków
  • Nie ścinać zbyt dużo włosów!
  • Zdecydować o właściwej ilości i umiejscowieniu tekstury lub usunięciu objętości.

Technika strzyżenia na sucho, którą stosujemy w Delilah jest prosta i skuteczna oraz zupełnie inna niż u innych fryzjerów zajmujących się fryzurami suchymi/kręconymi.

Podcięcie na sucho Twojej kręconej fryzury pozwala nam stworzyć loki Twoich marzeń, które zachowują się przy każdej stylizacji.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...