Polecamy

Suszarki do włosów - Ranking

Cięcie włosów w swoim stanie naturalnym: Dlaczego cięcie na sucho...

Tipy

3 najlepsze produkty do stylizacji włosów kręconych!

Chcę porozmawiać o 3 najlepszych produktach do stylizacji włosów kręconych - na pewno sprawią, że Twoje loki będą tak soczyste, jak to tylko możliwe.

Omówię tutaj 3 różne rodzaje produktów do stylizacji dla 3 różnych typów włosów kręconych i falowanych.

Delilah Peppermint Cream - Idealny do ultra puszących się, grubo teksturowanych loków

Delilah Peppermint Cream jest naszym bohaterem numer 1. Pachnący olejkiem eterycznym z mięty pieprzowej na kwaśnym sorbenie, ten potężny produkt jest wzbogacony o masło kakaowe, jojoba i olejki z oliwek. Ten bogaty, gęsty krem da Ci najlepszą kontrolę i definicję dla swoich loków.

Musisz zastosować ten krem na wilgotne włosy, upewniając się, że dodać równą ilość do wszystkich swoich loków - równowartość około 20 centów monety w sumie. Następnie można użyć grzebienia z szerokimi zębami, aby rozprowadzić produkt przez, lub po prostu użyć rąk. Następnie, można skręcić krem przez swoje zamki. Lub, jak ja wolę, po prostu pozwól włosom naturalnie się ułożyć.

Ten krem można wysuszyć na powietrzu lub rozproszyć w lokach, aby uzyskać gładki i zdefiniowany efekt bez puszenia się włosów!

Nazywam ten produkt naszym bohaterem, ponieważ eliminuje on puszenie się włosów, nie pozbawiając przy tym osobowości Twoich pięknych loków.

Delilah Krem z solą morską - idealny do włosów o średniej i delikatnej strukturze loków

Kolejny z naszych najlepiej sprzedających się produktów, nasz lekki i energetyzujący krem solny jest perfumowany olejkami eterycznymi z różowego grejpfruta i limonki, aby odświeżyć Twoje zmysły. Dobry dollop masła shea i trochę posypać organicznej soli morskiej będzie nawilżają i objętości loki bez wysuszania ich na wygląd, który replikuje wielki dzień na plaży!

Dodaj dobrą monetę 20 centową na wilgotne włosy i pozostaw do naturalnego wyschnięcia - tak jak na plaży! Możesz też rozpylić ją na sucho, aby uzyskać efekt niesamowicie zmierzwionych włosów.

Glinka Delilah - idealna dla krótkich, kręconych włosów

Nasza wspaniała glinka Delilah doda blasku każdej krótkiej i kręconej fryzurze, nadając jej tekstury i ujarzmiając ją, czego tak bardzo potrzebuje.

Pachnący z drewna cedrowego i olejki eteryczne cynamonu, niech to glina nasączona wosku pszczelego i sorbelene krem przyprawić swoje loki. Bogaty i gęsty krem z glinką jest niezbędny dla wspaniałej tekstury, która ujarzmia włosy. Glinka Delilah wypełnia prawdziwą lukę na rynku, więc jestem niesamowicie dumna z tego produktu.

Nałóż glinkę Delilah na wilgotne lub suche włosy, aby uzyskać coś naprawdę ekstra dla swoich loków! Może być również stosowany na dłuższe loki, aby nadać im matowe wykończenie.

Zobacz

Najgorętsze trendy w stylizacji włosów

Gdy słońce zachodzi w 2021 roku, pomyśleliśmy, że to idealny moment, by spojrzeć w...

Suszenie loków krok po kroku dla uzyskania...

Wiemy aż za dobrze, że stylizacja włosów kręconych w domu może być dla Ciebie wyzwaniem...

Jak dbać o blond włosy?

Utrwalenie koloru i walka z łamliwością Twój fryzjer udzieli Ci najlepszych rad dotyczących...