Polecamy

Klienci i dostawcy

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Tipy

4 wskazówki, jak zachować zdrowe i stylowe loki podczas farbowania włosów

Koloryzacja włosów dla włosów kręconych i falowanychCzy szukasz wskazówek, jak zachować zdrowe i stylowe loki, nawet jeśli są farbowane? Cóż, z pewnością jesteś we właściwym miejscu! W Delilah, w naszym małym studiu przy Lygon St w Brunswick East w Melbourne, jesteśmy znani z naszego strzyżenia na sucho i wiedzy na temat loków. Spędzamy całe dnie na kształtowaniu, nawilżaniu i upiększaniu naszych kręconych włosów - i cieszymy się każdą sekundą tego procesu! Dlatego też jesteśmy dumni, że jesteśmy numerem 1 wśród specjalistów od włosów kręconych w Melbourne.Jesteśmy również pełni pasji i doświadczenia w koloryzacji loków.

Skupiamy się na technikach koloryzacji włosów (szczególnie tych, które pozwolą Ci zachować jak najdłużej soczystość fryzury) oraz na produktach do wszystkich rodzajów włosów kręconych i teksturowanych.Dziś chcę Wam przekazać kilka wskazówek, trików i spostrzeżeń - prosto z naszego studia prosto do Was. Wszystkie te wskazówki mają na celu zapewnienie Wam przewagi w utrzymaniu Waszych soczystych loków wyglądających jak najlepiej, a jednocześnie pozostających pod ochroną podczas procesu koloryzacji włosów.

Koloryzacja włosów z amoniakiem i bez amoniaku

W Delilah ręcznie wybieramy tylko najkorzystniejsze produkty. Nie powinno więc dziwić, że używamy słynnej farby MUK Colour. MUK to farba do włosów o niskiej zawartości amoniaku.

Powodem, dla którego wybraliśmy farbę z niską zawartością amoniaku, a nie bez amoniaku, jest ten mało znany fakt: farba z niską zawartością amoniaku jest w rzeczywistości lepsza dla włosów niż farba bez amoniaku. Dzieje się tak dlatego, że substancja chemiczna użyta do otwarcia otoczki włosa w farbie bez amoniaku jest w rzeczywistości bardziej szkodliwa dla włosów niż niewielka ilość amoniaku! MUK oferuje farbę do włosów z najniższą możliwą zawartością amoniaku na rynku. Ponadto, farba MUK ma silne działanie odżywcze i nawilżające, co rekompensuje przesuszenie spowodowane procesem koloryzacji loków.Blondpro i środki wiążąceZawsze zalecamy stosowanie dwusiarczkowych środków wiążących (np. Olaplex) podczas i po procesie koloryzacji włosów. Środek budujący wiązania, taki jak Blondpro (używamy tej marki w przeciwieństwie do Olaplex, ponieważ uważam, że jest lepszy i bardziej nawilżający dla włosów kręconych) zminimalizuje uszkodzenia włosów podczas koloryzacji. Ponadto, kręcone włosy polegają na swoich wewnętrznych wiązaniach disiarczkowych, aby być jak najbardziej kręconymi. Jeśli więc użyjesz Blondpro po koloryzacji, nie ucierpią na tym loki ani utrata elastyczności.

Naturalne techniki koloryzacji dla włosów kręconych Chcemy, abyś w pełni wykorzystała możliwości koloryzacji włosów kręconych, dlatego zawsze zalecamy stosowanie bardziej naturalnych i żywych technik koloryzacji, takich jak balayage lub malowanie włosów. Dzięki tym technikom koloryzacji, uzyskasz bardziej naturalny i bezstresowy odrost. Nasze bardziej rozproszone farby do włosów będą współgrać z Twoim naturalnym układem loków i nadadzą Twoim włosom niesamowity wymiar. Dzięki temu Twoje loki zyskają o wiele ciekawszy wygląd, nie powodując przy tym nieestetycznego odrostu po kilku tygodniach. Trwałe techniki koloryzacji, takie jak balayage i malowanie włosów, utrzymują się miesiącami, a nie tygodniami, co sprawia, że są idealne dla kieszeni! Pielęgnacja po koloryzacji włosów kręconychPo koloryzacji włosów kręconych stosujemy i polecamy szampony i odżywki O&M.

O&M (Original and Mineral) to australijska marka kosmetyków do włosów, która nie zawiera siarczanów i parabenów. Delikatnie oczyści Twoje kręcone włosy i sprawi, że będą one niezwykle lekkie i nawilżone. To nie tylko chroni kolor włosów, ale utrzymuje swoje loki w najlepszej kondycji.To nie kończy się ich albo, mamy naszą własną gamę Delilah Curl Creams, które zostały zaprojektowane, aby utrzymać swoje loki i swój kolor włosów kręconych w tip-top kondycji. Dzięki zawartości olejków eterycznych i odżywek, utrzymają one na włosach piękną, pozbawioną puszenia się sprężynę! I są one ręcznie wykonane z miłością i troską przez nas!

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...