Polecamy

Kupno istniejącego salonu

Zimowe modne fryzjerskie i kolorystyczne

Tipy

7 powodów, dla których łączenie zabiegów wygładzających keratyną i zabiegów wzacniających daje DUŻO lepsze rezultaty

Cuda techniki my fryzjerstwie posuwają się do przodu. Jednym z największych postępów są zabiegi, które naprawiają lub wygładzają włosy.

Keratyna Wygładzanie i prostowanie Keratyna zabiegi ponownie pojawiły się na rynku, większe i lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przez pewien czas te rodzaje zabiegów cieszyły się złą reputacją, głównie z powodu stosowania formaldehydu i innych wstrętnych (i dość toksycznych) chemikaliów, które mogą mieć dość negatywny wpływ na włosy i ogólny stan zdrowia w dłuższej perspektywie.

Nowością na rynku wygładzania i prostowania Keratyny są producenci wiązań disiarczkowych (jak Olaplex i Blondpro). Konstruktorzy wiązań działają poprzez zwielokrotnienie wiązań disiarczkowych wewnątrz trzonu włosa, aby naprawić włosy i uczynić je odpornymi na dalsze łamanie, a chłopak robi to!

Posiadanie tych dwóch zabiegów w podwójnym pakiecie to nowa rewolucja w dziedzinie zdrowia włosów! Wreszcie, istnieje sposób, aby wewnętrznie naprawić wnętrze trzonu włosa i jednocześnie wygładzić zewnętrzną stronę!

Oto 7 powodów, dla których jest to korzystne.

1. Siła i gładkość

Przy tradycyjnych zabiegach można mieć tylko siłę lub gładkość, ale nie oba na raz. Z naszym podwójnym pakietem otrzymujesz obie te niesamowite korzyści. Konstruktorzy spoiwa naprawiają wewnętrzną strukturę Twoich włosów, natomiast Keratin Smoothing naprawia i wygładza zewnętrzną otoczkę.

2. Nasycenie kolorów

Podwójna kuracja wyrównuje porowatość włosów, co oznacza, że przyszłe koloryzacja jest znacznie bardziej równomierna i nasycona.

3. Kolor Długowieczność

Zdrowe włosy lepiej utrzymują kolor niż włosy słabe czy cienkie. Stosując zabieg budujący wiązanie i prostowanie Keratyny jednocześnie naprawiamy włosy wewnątrz i na zewnątrz, co oznacza bogatszy kolor i dłuższą żywotność. Włosy blond lub rozjaśnione utrzymają toner nawet do 50% dłużej.

4. Bye Bye Yellow!

Uszkodzone naturalne blondynki lub rozjaśnione włosy są podatne na żółknięcie - zanieczyszczenia dostają się do łodygi włosa i pokazują swoją brzydką głowę z tym upiornym żółtym odcieniem. Dzięki naprawieniu struktury włosów i nawilżeniu zewnętrznego otoczki włosa, jest on chroniony przed żywiołami, a co za tym idzie, zachowuje znacznie wyraźniejszy i naturalny kolor.

5. Uszkodzenia naprawcze z innymi usługami fryzjerskimi

Usługi w zakresie koloryzacji, rozjaśniania, trwałej prostownicy i prasowania lub stylizacji termicznej mogą sprawić, że Twoje włosy będą bardzo suche i łamliwe. Podwójna kuracja wzmacnia i rewitalizuje włosy wewnątrz i na zewnątrz, aby naprawić uszkodzenia. Ponadto, jeśli chodzi o trwałe prostowanie włosów, utrzyma ono Twoje włosy prostsze i bardziej miękkie na dłużej!

6. Grube cienkie włosy

Włosy, które są cienkie lub zniszczone nigdy nie wyglądają zdrowo. Podwójna kuracja wygładzająca Keratin Wygładzanie i Zabieg Budowy Spoiwa Disiarczkowego Blondpro ponownie zagęści zniszczone włosy, nadając im więcej objętości i ciała, jednocześnie zapobiegając ich łamaniu.

7. Uszkodzenia naprawcze powstałe w wyniku stylizacji termicznej

Żelazka, szczypce i suszarki do włosów - wszystko to sprawia, że wyglądasz wspaniale, ale jest to kosztowne. Szkoda! Skręcanie się włosów, ucieczka i przerzedzanie się włosów - to wszystko jest częścią ceny, jaką płacimy za stylizację na ciepło. Podwójne opakowanie naprawi uszkodzenia powstałe podczas stylizacji termicznej, dając Ci mocniejsze włosy, które znów będą miękkie i łatwe do ułożenia, a przede wszystkim chroniąc Cię przed dalszymi uszkodzeniami i skracając czas stylizacji.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...