Polecamy

Hokery fryzjerskie – czyli podstawowe meble w Twoim salonie

Jak system CRM może usprawnić zarządzanie salonem fryzjerskim?

Tipy

Dlaczego kremy Delilah są najlepszymi produktami do stylizacji włosów kręconych!

Naprawdę opanowaliśmy sztukę stylizacja włosów na suchoProwadzimy nawet ogólnokrajową edukację w zakresie strzyżenia na sucho w całej Australii.

Logicznym kolejnym krokiem było więc stworzenie naszej własnej gamy produktów. kremy do stylizacji włosów kręconych! Nasze 3 niesamowite stylizatory kremowe są wykonane przez Adriana Panayiotisa. Od czasu ich powstania w 2018 roku, Creams wzięły świat kręconych włosów przez burzę. Są ostatecznym go-to kremy do stylizacji curl tysięcy curly-haired peeps w całej Australii!

Nasze 3 kremy zostały starannie opracowane, aby pasowały do wszystkich rodzajów loków. Naszym celem było stworzenie produktów, które nie tylko stylizują, ale głęboko leczą i uzupełniają włosy kręcone w tym samym czasie. Chcemy pomóc Ci wyeliminować puszenie się włosów, bez ich obciążania. Z pewnością nie jest łatwo osiągnąć taką równowagę, ale nam się to udało!

W kremach używane są tylko najlepsze składniki. Od najczystszych olejków eterycznych, które nasycają Twoje pukle, przez pięknie bogate bazy sorbelenowe, aż po różne rodzaje glinek organicznych do detoksykacji i teksturyzacji trzonu włosa. Wszystkie 3 produkty są wolne od silikonu i siarczanów.

Krem miętowy

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej, sorbelen, masło kakaowe, gliceryna, oleje jojoba i oliwa z oliwek.

Krem miętowy był pierwszym kremem z naszej serii 3. Był to produkt wzorcowy i oryginalny. Ten wspaniały, bogaty krem na bazie sorbenu posiada właściwości nawilżające masła kakaowego i gliceryny z porządnym dodatkiem gęstego oleju jojoba i oliwy z oliwek. Krem z mięty pieprzowej jest wspaniały do definiowania loków, eliminowania puszenia się włosów i rozkładania ciężaru. Wystarczy niewielka ilość kremu miętowego, aby uzyskać miękkie, zdefiniowane i satynowe loki. Krem miętowy pielęgnuje i odżywia włosy kręcone podczas stylizacji, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju na arenie włosów kręconych!

Krem z solą morską

Sorbelene, olejki eteryczne z różowego grejpfruta i limonki, różowa glinka francuska i masło shea, organiczna sól morska.

Sea Salt Cream powstał po próbie połączenia dwóch najpopularniejszych produktów do stylizacji loków, kremu i sprayu z solą morską! Po miesiącach majstrowania i udoskonalania tego pysznego przepisu, to co udało nam się uzyskać to detoksykujący, plażowy kosmetyk do stylizacji loków! Zaskakujące, prawda?! Ale to działa. Krem z solą morską szybko stał się produktem dla tych, którzy chcą mieć zdrowe loki z plażową teksturą i całkowitą eliminacją puszenia się włosów! Również w bogatej bazie sorbelenu, Sea Salt Cream zawiera wosk pszczeli z upraw ekologicznych dla odżywienia i ochrony, olej z pestek winogron dla połysku i miękkości, organiczną sól morską dla tekstury i dezynfekcji i Pink French Clay dla detoksykacji loków i matowienia. A czy wspomniałam już o pysznym maśle Shea? Cóż, to jest w nim! I, mój Boże, to jest wielki dla swoich kręconych włosów! To jak zdrowy dzień na plaży w słoiku!

Glinka

Sorbelen, wosk pszczeli, olej z pestek winogron, olejki eteryczne z drzewa cedrowego i cynamonu oraz glinka bentonitowa.

Glinka została stworzona, ponieważ nie chcieliśmy pozostawić krótkich i teksturowanych kręconych włosów bez światowej klasy produktu do stylizacji! Z równymi częściami wosku pszczelego i sorbelenu, ten ciężki krem do stylizacji nadaje maksymalną teksturę Twoim lokom i krótszym fryzurom. Zapewnia również odżywienie, detoksykację i zapobiega puszeniu się włosów, których tak bardzo potrzebują kręcone lub grube włosy! Glinka bentonitowa jest doskonałym środkiem detoksykującym dla włosów i skóry głowy. Zapewnia również matową teksturę do włosów i zapewnia jako non-flaky skóry głowy. Pokochasz zdrową i beztroską teksturę, którą Delilah Clay wnosi do Twoich włosów! Aby uzyskać maksymalną definicję loków, ten produkt jest Twoim najlepszym przyjacielem.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...