Polecamy

Dlaczego kremy Delilah są najlepszymi produktami do stylizacji...

Versum kocha mamy - godzenie macierzyństwa z prowadzeniem salonu

Tipy

Dlaczego kremy Delilah są najlepszymi produktami do stylizacji włosów kręconych!

Naprawdę opanowaliśmy sztukę stylizacja włosów na suchoProwadzimy nawet ogólnokrajową edukację w zakresie strzyżenia na sucho w całej Australii.

Logicznym kolejnym krokiem było więc stworzenie naszej własnej gamy produktów. kremy do stylizacji włosów kręconych! Nasze 3 niesamowite stylizatory kremowe są wykonane przez Adriana Panayiotisa. Od czasu ich powstania w 2018 roku, Creams wzięły świat kręconych włosów przez burzę. Są ostatecznym go-to kremy do stylizacji curl tysięcy curly-haired peeps w całej Australii!

Nasze 3 kremy zostały starannie opracowane, aby pasowały do wszystkich rodzajów loków. Naszym celem było stworzenie produktów, które nie tylko stylizują, ale głęboko leczą i uzupełniają włosy kręcone w tym samym czasie. Chcemy pomóc Ci wyeliminować puszenie się włosów, bez ich obciążania. Z pewnością nie jest łatwo osiągnąć taką równowagę, ale nam się to udało!

W kremach używane są tylko najlepsze składniki. Od najczystszych olejków eterycznych, które nasycają Twoje pukle, przez pięknie bogate bazy sorbelenowe, aż po różne rodzaje glinek organicznych do detoksykacji i teksturyzacji trzonu włosa. Wszystkie 3 produkty są wolne od silikonu i siarczanów.

Krem miętowy

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej, sorbelen, masło kakaowe, gliceryna, oleje jojoba i oliwa z oliwek.

Krem miętowy był pierwszym kremem z naszej serii 3. Był to produkt wzorcowy i oryginalny. Ten wspaniały, bogaty krem na bazie sorbenu posiada właściwości nawilżające masła kakaowego i gliceryny z porządnym dodatkiem gęstego oleju jojoba i oliwy z oliwek. Krem z mięty pieprzowej jest wspaniały do definiowania loków, eliminowania puszenia się włosów i rozkładania ciężaru. Wystarczy niewielka ilość kremu miętowego, aby uzyskać miękkie, zdefiniowane i satynowe loki. Krem miętowy pielęgnuje i odżywia włosy kręcone podczas stylizacji, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju na arenie włosów kręconych!

Krem z solą morską

Sorbelene, olejki eteryczne z różowego grejpfruta i limonki, różowa glinka francuska i masło shea, organiczna sól morska.

Sea Salt Cream powstał po próbie połączenia dwóch najpopularniejszych produktów do stylizacji loków, kremu i sprayu z solą morską! Po miesiącach majstrowania i udoskonalania tego pysznego przepisu, to co udało nam się uzyskać to detoksykujący, plażowy kosmetyk do stylizacji loków! Zaskakujące, prawda?! Ale to działa. Krem z solą morską szybko stał się produktem dla tych, którzy chcą mieć zdrowe loki z plażową teksturą i całkowitą eliminacją puszenia się włosów! Również w bogatej bazie sorbelenu, Sea Salt Cream zawiera wosk pszczeli z upraw ekologicznych dla odżywienia i ochrony, olej z pestek winogron dla połysku i miękkości, organiczną sól morską dla tekstury i dezynfekcji i Pink French Clay dla detoksykacji loków i matowienia. A czy wspomniałam już o pysznym maśle Shea? Cóż, to jest w nim! I, mój Boże, to jest wielki dla swoich kręconych włosów! To jak zdrowy dzień na plaży w słoiku!

Glinka

Sorbelen, wosk pszczeli, olej z pestek winogron, olejki eteryczne z drzewa cedrowego i cynamonu oraz glinka bentonitowa.

Glinka została stworzona, ponieważ nie chcieliśmy pozostawić krótkich i teksturowanych kręconych włosów bez światowej klasy produktu do stylizacji! Z równymi częściami wosku pszczelego i sorbelenu, ten ciężki krem do stylizacji nadaje maksymalną teksturę Twoim lokom i krótszym fryzurom. Zapewnia również odżywienie, detoksykację i zapobiega puszeniu się włosów, których tak bardzo potrzebują kręcone lub grube włosy! Glinka bentonitowa jest doskonałym środkiem detoksykującym dla włosów i skóry głowy. Zapewnia również matową teksturę do włosów i zapewnia jako non-flaky skóry głowy. Pokochasz zdrową i beztroską teksturę, którą Delilah Clay wnosi do Twoich włosów! Aby uzyskać maksymalną definicję loków, ten produkt jest Twoim najlepszym przyjacielem.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...