Polecamy

Ranking mebli fryzjerskich 2022

Inwentaryzacja online: wyjdź naprzeciw trendowi na zorganizowanie...

Tipy

Dlaczego potrzebujesz renomowanego salonu, który zadba o Twój zabieg Keratin Smoothing Treatment?

Wybór właściwej marki keratynowegopreparatu wygładzającego

W Delilah przeszukaliśmy cały świat w poszukiwaniu najlepszej i najtrwalszej keratynowej kuracji wygładzającej, jaką mogliśmy znaleźć.

Cezanne jest najlepszą odżywką wygładzającą na rynku ze względu na jej absolutną zdolność do niszczenia puszących się włosów bez obciążania ich i bez użycia formaldehydu. Cezanne posiada 3 główne składniki:

  • Kwas glikolowy
  • Sericin
  • Keratyna

Jest to jedyna marka, która zmiękcza, wzmacnia i wypełnia Twoje włosy w tym samym czasie - wszystko to bez przetłuszczania włosów. Absolutnie najlepszą rzeczą w Cezanne jest to, że jest to naprawdę długotrwały produkt. Możesz oczekiwać, że Twoja keratynowa kuracja wygładzająca Cezanne utrzyma się aż do 6 miesięcy!

Wybór odpowiedniego zabiegu wygładzającego

Przeprowadzenie keratynowej kuracji wygładzającej nie jest tak proste jak po prostu otwarcie butelki z roztworem i nałożenie go. Istnieje kilka czynników, które decydują o powodzeniu zabiegu keratynowego wygładzania. Czy potrzebujesz pre-treatment? Czy potrzebujesz odżywki wzmacniającej? Czy Twoje włosy są blond? Cienkie? W Delilah jesteśmy doskonale wyszkoleni w procesie keratynowego wygładzania, więc możemy określić dokładny zabieg, który jest najbardziej odpowiedni dla Twoich włosów i pozwoli Ci osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty!

Przygotowanie włosów do keratynowegowygładzania

Przygotowanie włosów do procesu wygładzania nie jest niczym, co należy traktować lekko. W Delilah, odpowiednio oczyszczamy włosy specjalnym szamponem głęboko oczyszczającym, aby upewnić się, że włosy są odpowiednio przygotowane na przyjęcie składników wygładzających. Jeśli Twoje włosy zostaną niewłaściwie przygotowane do zabiegu keratynowego, sam zabieg może w ogóle nie zadziałać lub po prostu nie będzie trwał długo.

Nakładanie keratynowej kuracji wygładzającej

Nakładanie odżywki Cezanne na włosy nie jest jak nakładanie odżywki. Wysoko wykwalifikowany technik musi nałożyć produkt dokładnie, szybko i równomiernie, aby zapewnić sukces Twojej kuracji wygładzającej. Jeśli jakiś mały krok zostanie pominięty w aplikacji keratynowego zabiegu, może nie być wystarczająco dużo produktu na włosach, aby działać, lub włosy mogą być przesycone i nie mają wystarczająco dużo powietrza do przetwarzania. Dlatego ważne jest, aby mieć odpowiednio przeszkolony technik przeprowadza proces leczenia.

Czas zabiegu keratynowego wygł adzania jest wszystkim!

Zabieg keratynowegowygładzania może być łatwo "over cooked" lub nawet gorzej, "under cooked". Ważne jest, że leczenie jest pozostawiony na dokładnie tyle czasu, aby leczenie może zrobić to, co musi zrobić dla włosów, ani minuty więcej i ani minuty mniej! Zbyt długie pozostawienie na włosach preparatu może spowodować więcej szkód niż korzyści!

Zakończenie procesu wygładzania

Kiedy już zastosujemy keratynową kurację wygładzającą przez odpowiednią ilość czasu, płukanie, suszenie i prasowanie pozostaje najważniejszym krokiem! Zabieg, który jest zbyt spłukany może być katastrofą! A zabieg, który nie jest starannie wysuszony i wyprasowany może być kompletną stratą czasu i pieniędzy. Dlatego też w delilah zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły procesu keratynowego zabiegu wygładzającego, aby zapewnić Twoim włosom jak najlepszy rezultat.

Pielęgnacja po zabiegu wygładzania

Zabieg keratynowego wygładzania, który nie jest odpowiednio pielęgnowany może pogorszyć wyniki i naprawdę skrócić jego żywotność. Jeśli keratynowe wygładzanie nie jest odpowiednio pielęgnowane, rezultaty mogą zacząć się pogarszać od razu! Dlatego w Delilah, upewniamy się, że opuszczasz nasze studio uzbrojona w odpowiednią wiedzę i produkty (wolne od siarczanów i parabenów), aby upewnić się, że Twój zabieg keratynowego wygł adzania będzie trwał jak najdłużej! Nasi technicy upewniają się, że wiesz co robić w domu, aby uzyskać najlepsze i trwałe rezultaty, tak abyś mogła cieszyć się kilkoma miesiącami z idealnymi, wolnymi od puszenia się włosami.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...