Polecamy

Filtry Versum - personalizacja komunikacji z klientem

Dowiedz się, dlaczego powinieneś mieć stronę internetową dla...

Tipy

Jak dbać o blond włosy?

Utrwalenie koloru i walka z łamliwością

Twój fryzjer udzieli Ci najlepszych rad dotyczących pielęgnacji po farbowaniu, aby zapewnić Twoim włosom jak najlepsze utrwalenie koloru. Powszechną opinią jest jednak, aby ograniczyć mycie do minimum i używać specjalistycznego szamponu i odżywki.

Aby zminimalizować łamanie się włosów, należy skorzystać z pomocy eksperta. Rozjaśniacz dobrany z BLONDPRO jest absolutnie niezbędny. Zabieg składa się z trzech etapów:

  • BLONDPRO "A": Wzmacnia włosy poprzez zapobieganie pęknięciom wiązań dwusiarczkowych pomiędzy białkami Keratyny.
  • BLONDPRO 'B': Stosowane jest w fazie spłukiwania i pomaga odbudować wszelkie wiązania dwusiarczkowe, które zostały zerwane podczas procesu koloryzacji.
  • BLONDPRO 'C': Przeznaczony do użytku domowego. Stosując go raz w tygodniu, możesz cieszyć się mocnymi, zdrowymi blond włosami i zachować kolor na jak najdłużej.

Może być nawet stosowany jako samodzielna kuracja. Stosujemy go jako oddzielną kurację do koloryzacji, aby cofnąć wszelkie uszkodzenia oraz przywrócić siłę i zdrowie włosom, które zostały zniszczone częstym farbowaniem. Pozostawia włosy siedmiokrotnie mocniejsze strukturalnie niż przed zabiegiem, a na taką właśnie pielęgnację zasługuje każda blondynka. Pomoże Ci przejść na blond i pozostać blondynką.

Nawiąż więź z kolorystą

Spotykanie się z tym samym kolorystą jest najlepszym sposobem na pielęgnację włosów blond. Zrozumie on, na jakie zabiegi reagują Twoje włosy i jakiej pielęgnacji potrzebują, aby rozwijać się i wyglądać idealnie dzień po dniu i po każdym myciu.

Delilah Hair Studio oferuje doskonałe warunki do wyjątkowej pielęgnacji włosów. Używamy tylko najlepszych produktów, a nasza kuracja BLONDPRO jest dokładnie tym, czego potrzebują Twoje włosy.

Uwielbiamy i stosujemy farbę do włosów MUK, ponieważ jest ona:

  • Nie zawiera PPD
  • Niska zawartość amoniaku
  • 80% składników pochodzenia naturalnego
  • wolny od okrucieństwa
  • Działa naprawczo i odbudowująco
  • Długotrwała
  • Opracowane tutaj, w Melbourne, a wyprodukowane we Włoszech.

Zadbaj o swoją pielęgnację włosów

Szampon i odżywka to podstawa domowego systemu pielęgnacji włosów. W przypadku blondynek, chodzi o to, by myć włosy rzadziej i upewnić się, że proces ten jest tak delikatny, jak to tylko możliwe. Musisz szukać produktów, które mają na celu utrzymanie koloru, czyli takich, które nie zawierają siarczanów. Powinnaś również sięgnąć po szampony w kolorze srebrnym lub fioletowym, które nie są zbytnio obciążające.

Zatrzymaj wilgoć

Jeśli jesteś blondynką w butelce, a nie naturalną, farbowanie odbiło się na zdrowiu Twoich włosów. Głównym efektem będzie odwodnienie, dlatego codzienna kuracja odżywcza jest niezbędna.

Ciepło jest wrogiem

Narzędzia do stylizacji sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać świetnie, ale ciepło jest szczególnie szkodliwe dla włosów blond. Nie możesz obyć się bez prostownicy lub lokówki, więc musisz skupić się na łagodzeniu wszelkich szkód związanych z wysoką temperaturą. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie kremu lub sprayu chroniącego przed wysoką temperaturą i zapobiegającego uszkodzeniu koloru.

Oczywiście, narzędzia do stylizacji nie są jedynym sposobem, w jaki ciepło może uszkodzić Twoje włosy. Chociaż blondynki kojarzone są ze słońcem i surfingiem, to promienie UV mogą powodować uszkodzenia. Najlepiej jest nosić kapelusz lub chustę, jeśli przebywasz na słońcu. W przeciwnym razie, możesz stosować produkty termoochronne, które pomogą Ci filtrować promienie UV i chronić zdrowie, siłę i kolor Twoich włosów.

Nie idź na zieloną trawkę

Kąpiel w basenie może okazać się katastrofą dla blondynek. To nie mit - chlor może sprawić, że włosy staną się zielone. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby się przed tym uchronić i nie wymaga to zakładania czepka kąpielowego. Możesz zastosować odżywkę tuż przed wejściem do basenu, która stworzy barierę między Twoimi włosami a chlorem.

Następnie, po wyjściu z wody, powinnaś spłukać odżywkę. Wszelkie pozostałości zostaną zmyte wraz z odżywką, a Twoje włosy nie będą zielone.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...