Polecamy

6 najlepszych wskazówek biznesowych dla Twojego salonu pielęgnacji...

Top 5 najczęściej poszukiwanych zabiegów w chirurgii plastycznej

Tipy

Najgorętsze trendy w stylizacji włosów

Gdy słońce zachodzi w 2021 roku, pomyśleliśmy, że to idealny moment, by spojrzeć w przyszłość. W końcu początek nowego roku oznacza, że nowy zestaw najgorętszych trendów fryzjerskich jest tuż za rogiem.

Oczywiście, z natury rzeczy, trendy pojawiają się i znikają. Klasyczne fryzury, z drugiej strony, są zawsze w modzie. Jeżeli więc uwielbiasz swoje klasyczne cięcie lub kolor, zachowaj je! Nie ma potrzeby, aby zmieniać wygląd, który już Ci się podoba.

Przyjrzyjmy się zatem, jakie będą najgorętsze trendy fryzjerskie w 2019 roku.

Lata 90. powracają, kochanie!

Powszechnie wiadomo, że trendy są cykliczne. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć trend, który byłby naprawdę nowy. Właśnie teraz, lata 90-te robią powrót. Prawdopodobnie już zauważyłaś, że moda inspirowana latami 90. wypełnia półki sklepów odzieżowych, od crop topów po plisowane mini. Teraz, również włosy wracają do lat 90.

Pomyśl o supermodelkach z lat 90. i ich warstwach, pięknych fryzurach, zmierzwionych kucykach i spineczkach w kształcie żółwiej muszli. W zasadzie wszystko, co Monica i Rachel robiły ze swoimi włosami, możesz spodziewać się zobaczyć w 2019 roku.

Powrót lat 90. oznacza powrót warkoczy, a w szczególności warkoczy typu box braids. W tym stylu, włosy są przedzielane na trójkątne lub kwadratowe sekcje, a następnie zaplatane przy użyciu przedłużeń, które są dodawane od nasady.

Najlepszą cechą większości fryzur z lat 90. jest to, że są one bardzo łatwe do wykonania w domu. Wystarczy zainwestować w dobrej jakości suszarkę do włosów i praca jest w połowie wykonana.

Cieniowane cięcie na permie

Ta fryzura narodziła się w gorącym punkcie mody, Seulu. Znana również jako "Ley Perm", fryzura ta charakteryzuje się luźno zafalowaną trwałą, która jest następnie warstwowo układana, aby miękko opadała wokół twarzy i szyi. Dzięki warstwom, włosy wyglądają na sprężyste i puszyste nawet bez ciągłego suszenia i kręcenia.

Odwracalne cięcie warstwowe

Legendarna stylistka fryzur z Sydney, Renya Xydis, stworzyła wyjątkową fryzurę, która może być gładka lub kudłata. W tej fryzurze stosuje się warstwy od kości policzkowych w dół aż po końcówki, podczas gdy tył jest pozbawiony warstw. Jest to idealna fryzura dla wszystkich, którzy chcą mieć włosy o wszechstronnym zastosowaniu, ponieważ można przejść od sprężystych do zmierzwionych bez większego wysiłku.

Tępe cięcie

To jest prawdziwy wygląd Brunszwiku, i będzie popularny w 2019 roku. Jest to po prostu bob o jednej długości. W połączeniu albo z podcięciem, albo z grzywką. Jeśli nie chcesz iść na jedną długość, poproś o warstwowanie, aby wziąć trochę krawędzi z wyglądu. Możesz nawet wykonać tę fryzurę z długimi włosami, aby uzyskać elegancki wygląd.

Fryzura na pazia

Bez względu na to, co myślisz o tej fryzurze, gdy jest dobrze wykonana, może wyglądać naprawdę fajnie. Poproś o łagodniejsze linie i punktową metodę cięcia, aby zmniejszyć objętość i uniknąć okropnego wyglądu "grzyba". Możesz nawet nałożyć warstwy na swoje włosy, aby uzyskać styl semi-pixie.

Kręcone upięcia

Upięcia zawsze będą w modzie. W 2019 roku, upięcia będą kręcone i kaskadowe. Jest to super zabawny wygląd, który jest w równej mierze glamour i casual. Celem jest, aby loki kaskadowo opadały z tyłu na przód głowy i schodziły nad twarz.

French-Girl Cut

Która z nas nie chciałaby wyglądać jak Paryżanka? Jeżeli chcesz wyglądać jak Francuzka, poproś o cięcie, które będzie sięgać do obojczyków i upewnij się, że masz grzywkę. Stopniowane warstwy powinny wydłużać się od tyłu do przodu. To bardzo minimalistyczny i łatwy w utrzymaniu wygląd.

Pozwól włosom rosnąć

Nie tylko długie włosy, ale naprawdę długie włosy będą trendy w 2019 roku. Najlepszą częścią tego stylu jest to, że nie musisz nic robić, po prostu pozwól mu rosnąć i odwiedź stylistę, więc kończy się to wyglądaniem tak, jak chcesz.

Blondynka
Jeśli kiedykolwiek chciałaś przejść na blond, ten rok jest Twoim czasem. Wszystkie odcienie blondu będą w modzie, więc spełnij swoje marzenie. Jeśli blond Cię przeraża, dlaczego nie wybrać kasztanowego bruneta?

Topknoty DIY

Rok 2019 to nie czas na gładki topknot. Im bardziej niechlujny, tym lepiej. W rzeczywistości powinien on wyglądać tak, jakby został ułożony jednym ruchem.

Rebel Rebel

Tak, zdrowo wyglądające włosy są piękne, ale jeśli chcesz złożyć oświadczenie, pokochasz trend na lakier do włosów i wiele z nich. Spraw, by Twoje włosy wyglądały na tłuste, brudne i zepsute, a tym samym uchwyć ducha lat 90.

Zobacz

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...

5 rzeczy, które właściciele salonów chcieliby...

Zdarzyło się to każdemu właścicielowi salonu, styliście, technikowi paznokci i makijażystce...