Polecamy

Nazwy popularnych urządzeń i maszyn gimnastycznych

Jak zapobiec sytuacji, w której Twoi klienci przegapią swoje...

Tipy

Rozwijaj swój biznes dzięki automatyzacji marketingu

Codziennie przez Twoje drzwi przechodzą nowi klienci. Czy zostaną, czy nie, zależy od Ciebie. Wykorzystaj tę okazję! Wykorzystaj funkcje automatyzacji marketingu dostępne w Versum, aby zamienić klientów wchodzących do sklepu w stałych klientów i zwiększyć liczbę wizyt bez konieczności kiwnięcia palcem.

Dodatek Marketing Automation jest efektywnym narzędziem, które nie tylko wybierze najlepszy czas na kontakt z klientem, ale także zajmie się całym procesem, podczas gdy Ty będziesz siedział wygodnie i patrzył jak Twój salon się rozwija.

Pierwsze wrażenie jest trwałe

Klienci tworzą swoje wrażenia o Twoim salonie podczas pierwszej wizyty. Jest to moment, w którym decydują, czy wrócą, czy nie. Pamiętaj o tym i upewnij się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby stworzyć naprawdę niesamowite doświadczenie klienta.

Dodatek Marketing Automation sprawi, że Twoi klienci poczują się wyjątkowo, wysyłając im wiadomość z podziękowaniem dzień po pierwszej wizycie. Klienci poczują się mile widziani, a Ty będziesz mógł zaprezentować swoją doskonałą obsługę klienta. Kilka tygodni później, Marketing Automation przypomni im o Twoim salonie poprzez ponowne wysłanie wiadomości z ofertą specjalną, aby zachęcić ich do umówienia się na kolejną wizytę.

Jeśli tego nie zrobią, otrzymają kolejną wiadomość. Takie wiadomości tekstowe SMS mogą zwiększyć liczbę powracających klientów nawet o 60%! Podczas gdy wysyłanie tych wszystkich wiadomości ręcznie z pewnością zajęłoby zbyt wiele czasu, dodatek Marketing Automation dostępny w Versum zrobi to za Ciebie.

Użyj istniejących szablonów lub stwórz własne scenariusze i pozwól Versum przejąć kontrolę. Versum automatycznie skontaktuje się z Twoimi klientami w odpowiednim momencie, a Ty nie będziesz musiał o tym pamiętać ani tracić czasu na ręczne wysyłanie wiadomości.

Zapewnij ciągłość wizyt

Niektóre zabiegi muszą być wykonywane kilka razy dla uzyskania najlepszych rezultatów. Inne muszą być wykonywane regularnie. Są też takie, które wymagają wizyt kontrolnych. Ważne jest, aby klienci ciągle wracali. W ten sposób nie tylko zwiększasz skuteczność zabiegów, ale także zwiększasz liczbę wizyt i budujesz trwałe relacje.

Tu również z pomocą przychodzi Marketing Automation. Automatycznie wysyła on przypomnienia o powtarzających się wizytach lub badaniach kontrolnych. Możesz ustawić przypomnienie o każdej usłudze z osobna, dzięki czemu klienci otrzymają niezbędne informacje w odpowiednim czasie, co skutecznie zachęci ich do ponownej rezerwacji.

Nie pozwól swoim klientom odejść

Jeśli Twoi klienci nie pojawiają się przez jakiś czas, prawdopodobnie wybiorą ofertę konkurencji. Nie pozwól, aby to się stało.

Dodatek Marketing Automation skontaktuje się z Twoimi klientami w odpowiednim momencie i zachęci ich do zarezerwowania kolejnej wizyty. Codziennie będzie monitorował bazę klientów i szukał tych, którzy nie umów ili się na wizytę przez określony czas.

Kiedy nadejdzie czas, automatycznie wyśle im predefiniowaną wiadomość, która pomoże Ci odzyskać ich z powrotem.

Oprogramowanie dla salonów, które pomoże Ci rozwinąć Twój biznes

Automatyzacja marketingu wsalonie jest najnowocześniejszym narzędziem dostępnym w Versum, które pozwala Ci usprawnić, zautomatyzować i zmierzyć Twoje wysiłki marketingowe, zwiększając liczbę wizyt, poprawiając utrzymanie klientów i ostatecznie - Twój zysk.

Kiedy już skonfigurujesz kampanie marketingowe, używając predefiniowanych lub własnych scenariuszy, będą one uruchamiane automatycznie, eliminując wszystkie żmudne, czasochłonne procesy ręczne i pozwalając Tobie i Twoim pracownikom skupić się na tym, co kochasz najbardziej - dostarczaniu najlepszych możliwych doświadczeń dla Twoich klientów.

Versum zadba o kontakt z Twoimi klientami w idealnym momencie, aby zachęcić ich do umówienia się na wizytę, podczas gdy Ty będziesz śledził wyniki i obserwował jak rosną Twoje przychody.

Wypróbuj Versum za darmo

[Total: 1 Średnia: 5/5]

Spis treści

  • Pierwsze wrażenie jest trwałe
  • Zapewnij ciągłość wizyt
  • Nie pozwól odejść swoim klientom
  • Oprogramowanie dla salonów, które pomoże Ci rozwinąć Twój biznes
Zapisz się do newslettera Możesz przeczytać politykę prywatności tutaj.

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...