Polecamy

Nie panikuj, w ten sposób dbasz o spalone włosy

Myślisz o krótkiej fryzurze?

Tipy

Zimowe modne fryzjerskie i kolorystyczne

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać zupełnie nowy wygląd, czy tylko niewielką aktualizację, zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem po trendach we włosach. Aktualne trendy w zakresie koloryzacji włosów polegają na kreatywnym wykorzystaniu koloru w celu stworzenia dopasowanego, zindywidualizowanego wyglądu, który pasuje nie tylko do Twojej karnacji, ale także do Twojego codziennego życia. Tymczasem, jeśli chodzi o fryzury zimowe, im krótsze tym lepsze: bob, pixie i shag są na szczycie listy.

Trendy w koloryzacji włosów

Kolorowa Fringe

Dlaczego nie zdecydować się na odrobinę miękkiego błękitnego niemowlęcia, a nawet odrobinę fuschii na grzywce? Z kolorową grzywką, możesz wydać odważne oświadczenie, nie wchodząc w pełni tęczowych włosów. Może to być doskonały sposób na poeksperymentowanie z plamą koloru w Twojej nowej fryzurze zimowej.

Tęczowa grzywka

Albo, jeśli jesteś trochę bardziej odważna i naprawdę chcesz pojechać do miasta na zimową fryzurę, to dlaczego nie pójdziesz na pełną tęczy grzywkę? Zmieszaj ją w różowym, żółtym, a nawet pomarańczowym kolorze, aby stworzyć lodówkę, która stanie się częścią galerii selfie's galore tej zimy.

Tęczowe włosy

Idąc o krok dalej, jeśli naprawdę chcesz wygnać te zimowe błękity, to teraz jest czas, aby przekształcić swoją koronną chwałę w kolorową chmurę. Jeżeli chodzi o ten obecny trend, pomyśl o Katy Perry-fluoro blues, fiołki i pomarańcze. Nie możesz bać się wyróżniać w tłumie, jeżeli zdecydujesz się na dziesięć nowych trendów.

Dip-Dye

Jaki byłby aktualny trend fryzjerski bez uwzględnienia popularnego barwnika do włosów? W tej chwili, jasnoróżowe końcówki do włosów w kolorze dip-dye są bardzo popularne, szczególnie w połączeniu z jasnymi blondynkami. Różowy zapewnia przyjemny i zabawny kolor, a mimo to udaje się uzupełnić różnymi odcieniami skóry. Alternatywnie, jeśli masz ochotę na coś bardziej rock'n rollowego, możesz zastąpić różowy kolorem o twardszych krawędziach, takich jak niebieski, fioletowy czy nawet czarny.

Bronde

Ten kolor włosów jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich brunetek, które chcą być nieco jaśniejsze, ale nie tak jasne, że ich odrosty ukazują się tydzień po kolorze. Dzięki ciepłej mieszance kolorów, trend ten jest nadal silny w tym roku i z pewnością będzie głównym graczem w chłodniejszych miesiącach Melbourne.

Ronze

Blisko spokrewniony z "brązem" dla blondynek, Ronze jest odpowiednikiem dla rudowłosych. Jest to w zasadzie pysznie ciepłe połączenie miedzi, odcieni czerwieni i brązów. Ze względu na swoją ciepłą naturę, ta zimowa fryzura pasuje do całej gamy karnacji - wystarczy, że z pomocą eksperta w dziedzinie koloryzacji, nadasz jej dokładny odcień.

Balayage

Ten ręcznie malowany efekt koloryzacji włosów nie jest bynajmniej nowym trendem w tej dziedzinie, ale na pewno pozostanie. Nie tylko nada Twoim włosom złocisty, słoneczny wygląd, ale także sprawi, że odrost włosów stanie się delikatniejszy i mniej wyrazisty, a moi wszyscy będziemy je uwielbiać.

Trendy w dziedzinie fryzjerstwa

Bob

Bob nigdy nie wydaje się wychodzić z mody. Jest po prostu jedną z tych wypróbowanych i prawdziwych, klasycznych fryzur, które wyglądają niesamowicie, niezależnie od pory roku. Jeśli jesteś po latach dwudziestych, możesz przyciąć swojego boba super krótko, lub też przedłużyć go, aby go urozmaicić, a ja po prostu zapomniałam o jego wyglądzie. Ponadto, jeśli myślisz o kolorowej lub tęczowej grzywce (jak wspomniano powyżej), bob jest idealnym fasonem, z którego możesz wybrać dziesięć kolorów.

The Shag

Jeśli czujesz się odważny, to dlaczego nie pójdziesz na cięcie, które jest trochę krótsze niż bob - shag. Z długą, kudłatą grzywką (stąd nazwa) i licznymi warstwami wyciętymi wokół twarzy, jest to modna, rock'n rollowa wersja boba. Co najlepsze, nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych - nałóż na nią spray teksturujący, porysuj i możesz już iść.

The Pixie Cut

Znowu krótszy, pixie jest już testowany jako fryzura "It" na zimę tego roku. Fryzura pixie jest już testowany jako fryzura "It" na zimę tego roku. Fryzura pixie jest super krótka na całej twarzy, o różnej długości wokół uszu, na czubku głowy i na karku następnego. Powinna ona idealnie oprawiać twarz. Pixie oferuje wiele opcji wyglądu (choć na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że są one restrykcyjne); użyj żelu, aby nadać twarzy gładki wygląd, sprayu teksturującego, aby nadać jej poruszający wygląd, lub użyj fali uderzeniowej, aby nadać jej dowolny kształt.

Proste włosy

Jednym z nowych trendów w modzie, który burzy świat mody, są obecnie proste włosy. Nie mówimy tu jednak o prostych włosach, ani o tym, że są one proste przez pięć minut. Chodzi o nam o gładkie, szklane, proste włosy. Proste włosy, zaczesane do tyłu w gładkie kucyki, tak ścisłe, że wiesz, iż będziesz miał bóle głowy. Ale, jak wszyscy wiemy, nie ma bólu ani zysku, prawda?!

Zobacz

Przykładowy biznes plan salonu fryzjerskiego

Otwarcie i prowadzenie salonu fryzjerskiego to pasjonująca inicjatywa biznesowa, która wymaga nie...

Oznaki nadchodzącej katastrofy w Twoim salonie...

Kiedy zbliża się burza, możesz poczuć, że zbliża się na długo przed pierwszym grzmotem...

10 wskazówek marketingowych dla studiów...

Postawmy sprawę jasno: większość tatuażystów nie spędza zbyt wiele czasu na tworzeniu reklam...