Polecamy

Kupno istniejącego salonu

5 kampanii e-mail marketingowych, które warto zastosować w swoim...

Meble fryzjerskie

Meble do salonu fryzjerskiego

Jeżeli Twój zakład fryzjerski ma sprawiać profesjonalne wrażenie, powinieneś pomyśleć o wyposażeniu salonu właśnie w takim tonie, a do tego będą niezbędne specjalne meble fryzjerskie.
Obecnie nie stanowi to żadnego problemu, można bez przeszkód skompletować meble fryzjerskie nacechowane oryginalnym designem i dopasować je do każdego bez wyjątku wnętrza. Dotyczy to także takich mebli, jak fotele fryzjerskie, a modele wykonane metodą wlewek poliuretanowych z całą pewnością zostaną docenione przez Twoich klientów, za wygodę, jaką oferują. Ponadto można wybierać pomiędzy fotelami z pompą hydrauliczną albo gazową, chociaż oba rozwiązania są bardzo praktyczne przy regulowaniu wysokości fotela, na którym siedzi klient.

Hokery fryzjerskie – poprawa efektywności pracy

Nie tylko klient siedzi podczas usługi, może to robić również fryzjer i do tego służą hokery, czyli taborety. Czasami jest to wygodniejsze dla obu stron i dostępne są hokery z oparciem, bez, jak i z pompką regulującą wysokość siedziska. Dobrze jest zamawiać hokery razem z fotelami, aby zachować jeden styl.

taborek Mila Furniture  hoker fryzjerski  taboret fryzjerski Mila

Źródło zdjęć: http://mila-furniture.com/products/taborety-6
 

Konsolety i lustra – podstawa elegancji

Lustro jest niezbędne dla klienta i dla fryzjera, gdyż oba podmioty lubią widzieć efekt czesania czy strzyżenia. Tu jednak ważne jest także i to, aby cała konsoleta fryzjerska przydawała tym czynnościom klasy.
Takie meble wybieramy w wersjach z jednym albo dwoma stanowiskami i koniecznie z podświetlanym lustrem. Można także wybrać pomiędzy egzemplarzem wolnostojącym, jak i do zabudowy w ścianie.

Recepcja

Większy salon jej wymaga. Przy tym takie meble niezwykle elegancko wyglądają, gdy ich płyty są podświetlone. I o to chodzi, gdyż jest to mebel jedynie reprezentacyjny i musi spełniać idealnie swą funkcję.

Myjnie – higiena i komfort

Tutaj z kolei ważna jest funkcjonalność. Mamy do wyboru myjnie fryzjerskie kompaktowe, jak i z dostawianymi fotelami. Przy większych funduszach można pokusić się o profesjonalną myjnię fryzjerską, oferującą oprócz mycia włosów, także masaż wibracyjny głowy.

Myjnia Fryzjerska Technology  Myjnia Fryzjerska Star IV  Myjnia Fryzjerska Lady Godot

Materiały pobrane ze strony: https://ayala.com.pl/produkty/myjnie-fryzjerskie/

Podnóżki i wózki fryzjerskie

Wygoda wzmaga zadowolenie klienta i nie można o tym zapominać. Wszelkie podnóżki, na przykład firm Panda albo Ayala o ciekawym wzornictwie, pozwolą odpoczywać klientom podczas usługi. Ważna jest także wygoda pracownika, dlatego wszelkie wózki na akcesoria, znacznie usprawnią jego pracę.

Poczekalnia

Kolejka do fryzjerów w Twoim salonie jest bardzo pożądana i świadczy o popularności Twego punktu usługowego. Zadbaj więc o to, aby ludzie oczekiwali na usługę wygodnie, w ładnej aranżacji wnętrza i na miękkich siedzeniach.

Zobacz

Nowoczesne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Każdy ma inny gust i preferencje. Dlatego każdy chce zaprojektować swój dom tak, aby...

Wybór fotela fryzjerskiego. Jak wybrać ten...

Wybierając idealne urządzenia do swojego gabinetu fryzjerskiego, nie można zapomnieć o tym...