Polecamy

Kolory do spa: cztery niezbędne rekomendacje

Rozwijaj swój biznes dzięki automatyzacji marketingu

Meble fryzjerskie

Nowoczesne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Każdy ma inny gust i preferencje. Dlatego każdy chce zaprojektować swój dom tak, aby odpowiadał jego indywidualnym potrzebom. Podobnie jest, gdy chodzi o projekt salonu fryzjerskiego. Dlatego też artykuł ten poświęcony jest stylizacji wyposażenia salonu fryzjerskiego.  

Nowoczesność

Kult nowoczesności jest widoczny w wielu elementach naszego codziennego życia. Widzimy go również w aranżacji wnętrza salonu fryzjerskiego. Dlatego dla stylistów, którzy chcą dobrze zaprojektować swój salon, mamy kilka ciekawych wskazówek, które mogą pochwalić.

Nowoczesny salon fryzjerski

Praktycznie każdy stylista, który ma swój własny salon, słyszał o firmie Ayala, która produkuje meble do salonów fryzjerskich. Jedną z ciekawych pozycji w ich ofercie jest seria mebli Quadro. Po pierwsze można powiedzieć o fotelu z masywną pompką hydrauliczną. Wykonany jest w nowoczesnym stylu, dzięki czemu będzie świetnie prezentował się we współczesnych wnętrzach.

Specjalna całość w siedzisku sprawia, że meble te są łatwe do czyszczenia. Warto mieć także elegancką konsolę fryzjerską, która poprawia komfort klienta i stawia specjalny chromowany podnóżek. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania specjalnego oświetlenia. Konsola dostępna jest w kolorze białym lub czarnym. Ważnym elementem jest również mycie włosów, które może być uzupełnieniem całej kolekcji. Jest to bardzo wygodny element dla stylistów i klientów, dlatego ważne jest, aby był wykonany z wysokiej jakości materiału.

Projekt salonu i dobór odpowiedniego wyposażenia

Marka Ayala jest bez wątpienia jednym z czołowych producentów profesjonalnych mebli fryzjerskich, które możemy znaleźć w najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych salonach na świecie. Co ważne, są one dostępne dla każdego, dlatego warto zapoznać się z ofertą i wyposażyć swój salon fryzjerski w te meble. Dzięki temu będziecie mieli Państwo wnętrze, które będzie w stu procentach idealne.

Zobacz

Meble do salonu fryzjerskiego

Jeżeli Twój zakład fryzjerski ma sprawiać profesjonalne wrażenie, powinieneś pomyśleć o...

Wybór fotela fryzjerskiego. Jak wybrać ten...

Wybierając idealne urządzenia do swojego gabinetu fryzjerskiego, nie można zapomnieć o tym...