Polecamy

Versum kocha mamy - godzenie macierzyństwa z prowadzeniem salonu

4 Proste kroki w pielęgnacji włosów keratyną wygładzającą

Porady dekoratorskie

Nowoczesny salon fryzjerski

Każdy urządza swoje mieszkanie lub biuro według indywidualnych upodobań. Jest to niezwykle ważne, ponieważ przestrzeń, w której codziennie się znajdujemy, powinna być dla nas przyjazna i wygodna. Dotyczy to każdego miejsca pracy, jak również salonu fryzjerskiego. W tym przypadku oprócz naszego komfortu musimy zadbać również o komfort naszych klientów. Z tego powodu warto jest odpowiednio wcześniej zatroszczyć się o wszystkie elementy wyposażenia salonu.

Tradycja czy nowoczesność?

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na urządzanie wnętrz w nowoczesnym stylu. Ten trend jest widoczny niemal na każdym roku, również wśród stylistów i fryzjerów. Warto jest więc zadbać, aby nasz salon wyglądał oryginalne, ale nowocześnie.

Nowoczesne meble firmy Ayala

Podczas prowadzenia własnego salonu można zetknąć się z licznymi firmami, z których usług korzystamy na co dzień. Niezwykle istotne są elementy wyposażenia, takie jak meble fryzjerskie czy lustra. Jedną z popularniejszych firm, które oferują produkty wysokiej jakości jest Ayala. Meble znajdujące się w ich ofercie wyróżnia pełny profesjonalizm oraz staranne wykończenie. 

ayala
Źródło zdjęcia: https://ayala.com.pl/

Warta uwagi jest przede wszystkim kolekcja Quadro, która zawiera wszystko, co powinien mieć dobry salon fryzjerski. Najważniejszym elementem jest fotel fryzjerski, który pomimo swojego masywnego kształtu, wspaniale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fotel został oparty na pompie hydraulicznej, a zastosowanie otworu w siedzisku sprawia, że jest on niezwykle łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. 

Równie interesująca wydaje się elegancka konsoleta fryzjerska Ayala Quadro wraz z chromowanym podnóżkiem. Na życzenie klienta można wyposażyć ją w dodatkowe elementy według potrzeb. Meble dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Dopełnieniem całej kolekcji jest myjnia fryzjerska Ayala Quadro, którą wyróżnia niezwykła wygoda zarówno dla klientów, jak i stylistów.

Wysoka jakość kluczem do sukcesu

Meble produkowane przez firmę Ayala znajdują się w czołówce pod względem jakości wykonania oraz wygody użytkowania. Można je spotkać w wielu salonach na całym świecie, dlatego jest to rozwiązanie w pełni sprawdzone i przetestowane przez specjalistów. Meble Ayala są dostępne dla każdego zainteresowanego, więc jeżeli dbasz o komfort swój i swoich klientów, warto jest po nie sięgnąć. Ich wysoka jakość oraz wygląd, który łączy tradycję z nowoczesnością, bez wątpienia spełnią oczekiwania wszystkich odwiedzających, nawet tych najbardziej wymagających.

Zobacz

Jak zaprojektować odpowiednio salon fryzjerski?

Dobrze zaprojektowany salon fryzjerski to pewny sposób na sukces. Ważnym jest więc by już...

Poczekalnia w salonie fryzjerskim – miejsce...

Nie od dziś wiadomo, że salon fryzjerskie jest nie tylko miejscem, gdzie można uzyskać...

Jak dobrze wyposażyć salon fryzjerski i na co...

Podczas tworzenia salonu fryzjerskiego myślimy o dobrej lokalizacji, wymogach prawnych, dobrze...