Polecamy

Najgorętsze trendy w stylizacji włosów

21 najlepszych wskazówek dotyczących pielęgnacji i stylizacji...

Porady dekoratorskie

Poczekalnia w salonie fryzjerskim – miejsce relaksu Twoich klientów

Nie od dziś wiadomo, że salon fryzjerskie jest nie tylko miejscem, gdzie można uzyskać nową fryzurę. To także miejsce, gdzie można odpocząć od codziennych obowiązków, zrelaksować się i poczuć odprężenie. Jednak chcąc poczuć się zrelaksowanym w salonie fryzjerskim, niezbędne jest odpowiednie otoczenie. Najważniejszą rolę odgrywa tutaj wnętrze poczekali w salonie fryzjerskim. Oczy warto pamiętać? Jak urządzić poczekalnię?

Zanim zaaranżujesz swoją poczekalnię

Bardzo ważne jest, żeby cały salon fryzjerski być przemyślanie urządzony. Chodzi przede wszystkim o to, żeby aranżacja była spójna i stanowiła całość. Z tego względu podczas urządzania wnętrza poczekali w salonie, warto najpierw zaplanować jak ma się prezentować cały zakład i w jakim stylu będzie umeblowany. 

Poczekalnia fryzjerska

Fot. http://mila-furniture.com/products/poczekalnie-5/prince-30

Szeroki wachlarz mebli do poczekalni Twojego salonu

Każdy salon może być urządzony w różnym stylu. Wszystko zalezy od preferencji. Oczywisty jest jednak fakt, że chcąc zapewnić swoim klientom i klientkom maksymalnym poziom komfortu warto postawić na meble jak najwyższej jakości, solidnie wykonane oraz wyróżniające się ciekawym, niebanalnym wzornictwem. Bardzo dobrze w klimat relaksującego, odprężącjącego charakteru poczekalni w salonie fryzjerskim jest wygodna i obszerna kanapa, na której z przyjemnością można poczekać na swoją kolej na fotelu fryzjerskim. Dobrym pomysłem na nadanie wnętrzu lekkości oraz ciekawej, inspirującej atmosfery jest zakup puf, które będą stanowiły komplet z sofą albo kanapą. Dzięki takiemu połączeniu klienci z przyjemnością spędzą czas w tak zaaranżowanej poczekalni. Przemyślane dodatki, takie jak obrazy czy plakaty na ścianie sprawią, że wnętrze będzie bardziej charakterystyczne i na pewno zapadnie klientom odwiedzającym salon w pamięć.

Niepowtarzalny styl, charakter i najwyższy poziom komfortu

Poczekalnia w każdym salonie fryzjerskim jest miejscem bardzo szczególnym. Pozwala na chwilę zapomnienia, odpoczynku oraz błogiej bezczynności. Dlatego salon fryzjerski musi zadbać o to, żeby zaaranżować poczekalnie w sposób umożliwiającym osiągnięcie klientom odpowiedniej wygody i komfortu w oczekiwaniu na zmianę fryzury i oddanie się w ręce fryzjera na fotelu. Wygodne sofy, kanapy czy fotele są podstawą, jednak warto pomyśleć o większej liczbie dodatków, dzięki którym poczekalnia będzie unikalna, elegancka oraz utrzymana w tym samym stylu jak wnętrze całego salonu fryzjerskiego. Gwarantuje to zadowolenie klientów.

Zobacz

Jak zaprojektować odpowiednio salon fryzjerski?

Dobrze zaprojektowany salon fryzjerski to pewny sposób na sukces. Ważnym jest więc by już...

Nowoczesny salon fryzjerski

Każdy urządza swoje mieszkanie lub biuro według indywidualnych upodobań. Jest to niezwykle...

Jak dobrze wyposażyć salon fryzjerski i na co...

Podczas tworzenia salonu fryzjerskiego myślimy o dobrej lokalizacji, wymogach prawnych, dobrze...